O násMapaKontaktNa stiahnutie
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nam auctor, lectus et varius scelerisque, purus leo dictum arcu, et viverra justo nulla eget lacus. Integer quis metus a eros congue auctor. Sed ut libero. Integer eu ante quis massa sagittis sagittis.

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos.


Kontakt:
SHROLsys s.r.o.
Kontakt:
Fraštacká 115/23
92001 Hlohovec

Mobil: 0911/808606
Email: shrolsys@shrolsys.sk

Protipožiarne systémy

Elektrická požiarna signalizácia (EPS) je ucelený systém, ktorý ako vyhradené požiarno bezpečnostné zariadenie slúži v objektoch k zvýšeniu požiarnej bezpečnosti. Inštaláciou systému EPS a včasným zásahom je možné podstatne znížiť riziko vzniku veľkých materiálnych škôd, znížiť riziko ohrozenia ľudského života, zdravia a v neposlednom rade aj predísť možnému vážnemu ohrozeniu životného prostredia. Hlavnou úlohou EPS je včas rozpoznať už prvotné príznaky požiaru a poskytnúť tým čas na realizáciu účinného zásahu ešte pred rozšírením požiaru. Inštaláciu systémov EPS taktiež predpisujú normy STN, EN a príslušné zákony. EPS je možné realizovať ako samostatný systém, alebo ako doplnkovú požiarnu signalizáciu k EZS.

Systém sa skladá z rôznych typov automatických snímačov doplnených ručnými tlačidlami, ústrední, ktoré zaisťujú vyhodnotenie signálov (poplachových i poruchových), výstražnou signalizáciou (akustických i optických prvkov), spojovacieho vedenia a vstupno/výstupných prvkov pre ovládanie ďalších požiarne bezpečnostných systémov.

V pripade zaujmu o vypracovanie navrhu a cenovej ponuky nas nevahajte kontaktovat.

SHROLSYS, s.r.o
Copyright © by SHROLsys, s.r.o. All rights reserved.
Created by
dEgart 2013.