Scroll to top

Zaoberáme sa poskytovaním prvotriednych služieb v oblasti moderných zabezpečovacích, kamerových a komunikačných systémov. Ako vám teda vieme pomôcť? Vďaka dlhoročným skúsenostiam, na základe ktorých sme nadobudli expertné znalosti v odbore, vám zabezpečíme spoľahlivosť a funkčnosť systému, ktorý si u nás vyberiete. Poskytneme vám komplexné technické služby na ochranu majetku, od vyhodnotenia bezpečnostnej situácie, cez návrh až po jeho realizáciu. V rámci týchto služieb dostanete poradenstvo, dodávku, montáž, servis a revízie na tieto zariadenia.

Cieľom spoločnosti je uspokojiť vaše potreby v bezpečnostnej oblasti. Dosahujeme to používaním kvalitných systémov a materiálov a nakoniec vytvorením riešenia, ktoré je šité na mieru pre vás. Preto veríme, že i Vy budete patriť do skupiny našich spokojných zákazníkov.

ukazka_BACK
07072010058

 Konateľ spoločnosti Jozef Drábek

Mám 15 ročné skúsenosti so zabezpečovacími systémami a veľmi rád vám poradím ako na to, aby ste sa už nemuseli nikdy obávať o svoj majetok. Spolu s kolegami vám prinesieme do vášho súkromného života alebo firmy viac bezpečnosti a istoty, ktorá je v dnešnom svete tak potrebná.  Okrem toho vám vieme napojiť na alarm rôzne funkcie, ktoré vám zvýšia komfort ako vytiahnút a zatiahnúť žalúzie, zasvietiť svetlá, zapnúť zavlažovací systém a mnoho ďalšieho. Šetríte tak čas a peniaze, kedže funkcie navyše máte do veľkej miery v cene alarmu.

 

Starať sa o ochranu vami vybudovaných hodnôt je naším poslaním.